Potisk a kódování karet

etiket


Potřebujete výrobu plastových karet a nevyplatí se Vám investice do našich špičkových tiskáren?

Pak můžete zakázku realizovat u nás.

 

Karty dodáváme v několika standardních tloušťkách a různých barev. Od bílé, přes barevné až po metalické. Dále nabízíme karty samolepící, pro nalepení na Vaše již používané drahé čipové karty při odchodu zaměstnance.

Kartu je možno opatřit barevným potiskem v jakémkoli designu, dle přání zákazníka. Nabízíme jednobarevný i plně barevný tisk z jedné i obou stran. Dále nabízíme vyhotovit na kartu laserové gravírování (vypalování) ať už textů nebo fotografie, pro zvýšení zabezpečení karty proti možnému padělání (takovou kartu téměř není možné falšovat). Pro více informací klikněte zde.

Laminace čirá (clear) nebo s hologramem (holo) pro větší vizuální zabezpečení a odolnost karty proti mechanickému poškození. Možnost fluorescenčního tisku, viditelného pouze pod UV lampou.

V kartách je možno mít implementované datové médium v podobě kontaktního, bezkontaktního čipu nebo magnetické pásky a kartu je možno vybavit osobními prvky jako čárový kód, fotografie, identifikační číslo, podpisové pole, atd.

Informace do magnetické pásky Vám můžeme nahrát, stejně jako programujeme čipové karty, pokud to čip umožňuje (například čip mifare). Také Vám můžeme zaznamenat UID čipu do databáze pro Vaše další použití.

Plastové karty s inteligencí : např. multitechnologické CRESCENDO s vysokým stupněm zabezpečení (hybridní karty spojující několik systémů - kontaktní + bezkontaktní + magnetická), jsou součástí různých elektronických systémů, kde spolupracují s elektronickými čtecími zařízeními. Identifikace podle čipu je bezpečnější, než podle vizuální stránky karty (foto, podpis). Pokud nemáte příslušný kodér nebo čtečku, jsme schopni zpracovat celou škálu různých čipových a magnetických karet.


Pro bližší informace, objednávky a další požadavky kontaktujte:

Jiří Wohlgemuth
+420 244 471 954, +420 725 709 770
email: jiriw@sovte.cz, sovte@sovte.cz