Volná místa

Marketingový a obchodní manažer

Do našeho týmu hledáme marketingového specialistu s duchem obchodníka - pozitivní, energickou osobnost oplývající kreativitou, tahem na branku se zaměřením na výsledky.

Požadujeme:

  •   - min. SŠ/VŠ vzdělání
  •   - několikaleté zkušenosti v oblasti marketingu v podobném businessu podmínkou
  •   - znalost SEO/SEM, základní znalost HTML a PHP, PPC, správa eshopu a webu
  •   - grafické cítění a praxe s grafickými programy Adobe Photoshop, Illustrator a CorelDRAW
  •   - nezbytná výborná znalost ČJ a vynikající stylistické schopnosti
  •   - obchodní talent
  •   - dobrá znalost AJ slovem a písmem
  •   - perfektní prezentační dovednosti a vystupování
  •   - vysoké pracovní nasazení a odolnost vůči stresu
  •   - spolehlivost, flexibilita a orientace na výsledky
  •   - řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • - zajímavou a kreativní práci pro globální značky v oblasti identifikace a specializovaných tiskáren
  • - odpovídající ohodnocení
  • - zaměstnanecké benefity

V případě, že Vás nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s fotografií a názvem pozice, o kterou se ucházíte na e-mailovou adresu: sovte@sovte.cz.

Nástup možný ihned.

Lokalita pracoviště: Praha 4 - Lhotka

Produktový/ obchodní manažer

Požadujeme:

  •  - zájem o nové technologie HW a SW v oblasti:
  •            - potisku a výroby etiket, inkoustový a laserový barevný malonákladový tisk na role
  •            - vítána znalost v oblasti: technologie tisku, laminace, kódování identifikačních (bankovních) karet, zkušenosti v oblasti technologie čipových karet, uživatelského a aplikačního SW
  •            - vítána znalost v oblasti zavádění RFID technologií v oblasti výroby, skladování a logického a fyzického přístupu obchodní schopnosti a dovednosti – podmínkou min 3 roky praxe na obdobné pozici
  • - schopnost prezentace, příjemného a profesionálního vystupování
  • - instalace a realizace projektů v oblasti tiskových technoligií výhodou
  • - znalost grafických SW Adobe a Corel
  • - zajištění administrativní činnosti a agendy spojené s nákupem a prodejem
  • - komunikativní znalost EN slovem i písmem
  • - řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • -  práci v příjemném prostředí
  • - přátelský kolektiv
  • - odpovídající platové ohodnocení
  • - profesní růst
  • - zajímavé zaměstnanecké benefity – stravenky, pohyblivá pracovní doba, školení a jazykové kurzy

Servisní technik, specialista - Praha 4

Profil společnosti:

Obchodní společnost Sovte - zabývající se prodejem špičkové technologie tiskáren karet, etiket a CD/DVD/BR médií, dále čipových karet a čteček, systémů pro personalizaci, provádí služby v těchto oblastech a dodává integrované systémy pro výdej čipových karet, bezpečný logický přístup a fyzický vstup.

Společnost Sovte je autorizovaným distributorem v oblastech dodávek tiskových technologií: FARGO–HID GLOBAL, PRIMERA Technology/DTM Print.

Společnost Sovte je jedním z nejvýznamnějších dodavatelů technologie pro potisk, laminaci a kódování bezpečných karet pro identifikační systémy, technologií pro autorizovaný přístup do počítačů a objektů a technologií pro potisk etiket a CD/DVD. Na trhu působí již 29 let.

Náplň práce:

  • - Servisní práce na zařízeních portfolia, implementace, instalace, opravy a zprovoznění nových zařízení v záruce i po záruce, seznámení se vždy s novými produkty, orientační znalost obchodní strategie pro dané produkty, zvládnutí jejich základních technických parametrů
  • - jednání s tuzemskými odběrateli/zákazníky
  • - komunikace s technickým supportem zahraničních dodavatelů
  • - využívání výhod práce s informačním systémem ABRA Gen, webem a e-shopem
  • - příprava produktů a účast na výstavách a předváděcích akcích
  • - zájem o technická řešení nových produktů – špičkové technologie
  • - účast na technických školeních, konferencích

Požadujeme:

  • - technické vzdělání (SŠ/VŠ) výhodou
  • - zájem o servisní práce
  • - technické schopnosti a dovednosti – vítána praxe na obdobné pozici
  • - předpokladem je základní znalost Windows, Word, Office, Microsoft Server, Excell, databáze: Microsoft Access, SQL server, práce s ovladači, firmware, aplikačním software
  • - vítána základní znalost grafických programů jako Adobe Photoshop, Adobe Illustrator a CorelDRAW ve smyslu jejich použití v softwarových aplikacích
  • - komunikativní znalost AJ slovem i písmem
  • - zájem o nové technologie HW a SW v oblasti IT:
    1. tiskárny plastových karet, laminace, základní zkušenosti v oblasti technologie tisku a kódování čipových karet, uživatelského a aplikačního SW
    2. vítán zájem o technologie potisku a výroby etiket, inkoustový a laserový barevný malonákladový tisk na role
    3. vítána znalost v oblasti zavádění bezpečných technologií čipových karet pro logický a fyzický přístup
  • - instalace a realizace projektů v oblasti tiskových technologií - výhodou
  • - zajištění administrativní činnosti a agendy spojené se servisem – IS ABRA
  • - vysoké pracovní nasazení a odolnost vůči stresu
  • - spolehlivost, flexibilita a orientace na výsledky

Nabízíme:

  • - práci v příjemném prostředí
  • - zajímavé zaměstnanecké benefity – stravenky, pohyblivá pracovní doba, školení i jazykové kurzy