Novinky

Nová LX600e Color Label Printer

Nová LX600e Color Label Printer
Perfektní vysokorychlostní tiskárna etiket
Primera LX600e je kompaktní a lehká stolní barevná tiskárna štítků s maximální šířkou tisku 127 mm (5 '') a rychlostí tisku až 114 mm (4,5 '') za sekundu, což je nejlepší výkon ve své třídě . Tištěné etikety mohou zahrnovat fotografie, grafiku, ilustrace, text - a dokonce i čárové kódy s vysokým rozlišením nebo 2D čárové kódy. Štítky tiskněte, kdykoli a kdekoli je potřebujete, v množství, které skutečně použijete.

Nejlepší kvalita tisku
LX600e produkuje nádherné etikety v profesionální kvalitě s barevným inkoustovým tiskem až do 4800 dpi. Horizontální pruhování je běžný problém u mnoha levnějších stolních barevných tiskáren etiket. Při tisku s  LX600e to tak není. Proužkování je prakticky vyloučeno - dokonce i při nevyšších rychlostech tisku.

Široká škála materiálů
S LX600e si můžete vybrat z široké škály originálních etiket DTM. Každý materiál je k dispozici ve standardních vysekávaných velikostech, jakož i ve speciálních nebo zakázkových tvarech na vyžádání.

Vyměnitelné Dye nebo pigmentové inkousty
Pomocí jednoduché výměny inkoustových kazet může tiskárna LX600e tisknout s inkoustem na bázi barviva a dosáhnout tak brilantních barev až přechází zrak. Nebo si vyberte pigmentový inkoust pro maximální odolnost proti vodě a UV záření. Oba typy inkoustu fungují na jedné tiskárně stejně, jen je vyměníte. Pigmentový inkoust Primera má jeden z nejširších barevných palet dostupných na jakékoli stolní barevné tiskárně etiket s vynikající stálostí světla

Jeden inkoust SKU
Tiskárna LX600e používá jeden inkoustový zásobník s velkou kapacitou CMY. Uživatelé budou mít po ruce pouze jednu inkoustovou kazetu místo dvou nebo čtyř. Přehled inkoustu je zjednodušený a inkoustové výměny jsou rychlé a snadné. Proces černé je tmavý a svěží. Nejlepší ze všeho je, že při tisku stejného množství textu nebo grafiky nepoužívá procesně míchaná černá více inkoustu než samostatná nádrž na černý inkoust.

Pro vestavěné řezání kontur zvolte model LX610e
LX610e nabízí stejné funkce kvality jako LX600e, ale má vestavěný digitální řezač na obrysy. Můžete tisknout a řezat vlastní štítky libovolného tvaru nebo velikosti - vše v jednom jednoduchém bezobslužném procesu.